Centra Doskonałości

Produkcja materiałów informacyjnych o polskich Centrach Doskonałości

Krajowy Punkt Kontaktowy wydał serię broszur, przygotował serwis internetowy oraz multimedialny katalog polskich jednostek naukowych.
Działania te mają na celu przede wszystkim promocję nauki polskiej w Europie, ale także ułatwienie tworzenia polskich zaczątków Sieci Doskonałości - struktur, na których oparte będą działania w ramach Szóstego Programu Ramowego UE.

Dla ułatwienia i przyspieszenia zadania sporządziliśmy "ślepe" wzorce (szablony) do wypełnienia danymi. Wzorzec (a tym samych oczekiwana informacja) sporządzony jest w wariantach: mini i midi. Przewidujemy różne formy wydawnictw, o różnej objętości (w tym także multimedialne na nośnikach magnetycznych). Dlatego prosimy o wypełnienie dwu zestawów (mini i midi) wg. ślepych wzorców (szablonów).

Wypełnione szablony, wraz z ew. załącznikami prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną na adres coe@npk.gov.pl lub Joanna Żychowicz, dopisując w polu "temat" (subject) akronim Centrum Doskonałości.

Pobierz szablon midi    -     pobierz szablon mini.

Proponowaną wersję publikacji, w części dotyczącej Pani/Pana Instytucji, przed jej opublikowaniem, prześlemy do autoryzacji.

Ostateczną formę już zredagowanych informacji można oglądać na naszych stronach pod adresem: http://www.6pr.pl/coe/


Dziękuję za współpracę,

Jerzy A.Supel

Krajowy Punkt Kontaktowy 5.PR


Powrót Ostatnia modyfikacja 04.10.2002 Joanna Żychowicz