WARSZAWSKA KONFERENCJA INAUGURUJĄCA 6. PROGRAM RAMOWY UNII EUROPEJSKIEJ
25-26 LISTOPADA, WARSZAWA

    INFORMACJE OGÓLNE

Z uwagi na to, iż Konferencja jest w trakcie organizacji mogą zajść pewne zmiany - dlatego prosimy śledzić informacje na tych stronach.

 • Osoby lub instytucje, które wykupiły stoiska, a nie zarejestrowały się na konferencję nie mogą uczestniczyć w sesjach ani skorzystać z posiłków podczas Konferencji

 • Osoby lub instytucje, które do dnia 18/11 nie dokonają wpłaty za stoisko lub sesję plakatową nie będą mogły w nich uczestniczyć pomimo wsześniejszego zgłoszenia.

 • Wpłata na konto jest ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa i zainteresowania sesją i wystawą stoiskową.

  1. Założenia i cele

  Komitet Badań Naukowych organizuje w dniach 25-26 listopada 2002r w Warszawie konferencję inaugurującą 6. Program Ramowy UE. Honorowy Patronat nad tą konferencją objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, Aleksander Kwaśniewski. Na konferencję w Polsce zaproszony został Komisarz Philippe Busquin, a wezmą w niej także udział wysocy urzędnicy państwowi z Polski, krajów członkowskich i kandydujących. Konferencja ta adresowana jest również do szerokiego grona naukowców i ludzi ze środowiska biznesu.

  Konferencja poświęcona będzie promocji 6.PR, przedstawieniu zasad uczestnictwa oraz omównieniu, podczas sesji plenarnych, poszczególnych priorytetowych obszarów tematycznych Programu.

  Konferencja będzie również okazją do podsumowania 5.PR, wręczenia nagród dla najlepszych instytucji, zespołów biorących udział w 5.PR, zwiedzenia wystawy promującej sukcesy polskich parnterów naukowych i przemysłowych.

  Konferencja prowadzona będzie w języku angielskim.

  2. Organizatorzy i instytucje wspierające

  Komitet Badań Naukowych - www.kbn.gov.pl
  Krajowy Punkt Kontaktowy do 5. Programu Ramowego - 5pr.kpk.gov.pl
  Komitet Doradczy

  3. Miejsce Konferencji

  Centrum Hotelowo-Kongresowe przy Hotelu GROMADA ul. 17-go Stycznia 32, Warszawa.
  CH-K położone jest 800 m od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Dojazd autobusem nr 175 spod Dworca Centralnego w kierunku Lotniska Okęcie. Przystanek "17 Stycznia".